- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
Need to connect and sync your new USB-C devices to a computer, the mbeat Prime Cable is the solution for you. The cable allows you to connect the new devices with USB-C to the traditional style USB-A ports. The mbeat Prime cable also comes in 2m version.
(MB-CAB-UCA01)
DESCRIPTION
Need to connect and sync your new USB-C devices to a computer, the mbeat Prime Cable is the solution for you. The cable allows you to connect the new devices with USB-C to the traditional style USB-A ports. The mbeat Prime cable also comes in 2m version.
| SKU | MB-CAB-UCA01 |
| Barcode # | 9346396001889 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0370kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000216000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





