Don't pay: $19.30
$18.00
SAVE $1.30 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
The mbeat Prime USB-C to USB-C cable allows you to easily to charge and sync your USB 2.0, USB Type-C mobile devices using the USB-C port on your computer. The cable also comes in 1m.
(MB-CAB-UCC02)
DESCRIPTION
The mbeat Prime USB-C to USB-C cable allows you to easily to charge and sync your USB 2.0, USB Type-C mobile devices using the USB-C port on your computer. The cable also comes in 1m.
| SKU | MB-CAB-UCC02 |
| Barcode # | 9346396001919 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0690kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000216000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





