- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Synology DDR4 ECC Unbuffered SODIMM for DS1621+, DS1821+, RS1221(RP)+
(D4ES014G)
Technical Details
| Warranty | 5 Years |
|---|
| SKU | D4ES014G |
| Barcode # | 4711174729715 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.020m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





