- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(J3300BK05707)
Miscellaneous
| Compatibility | Zebra TLP2824 Printer |
General Information
| Product Type | Ribbon |
| Manufacturer Part Number | J3300BK05707 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | J3300BK05707 |
| Product Name | J3300BK05707 Wax Resin Ribbon |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Ribbon Length | 74 m |
| Ribbon Width | 57 mm |
| SKU | J3300BK05707 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





