- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AV10172BT06-WHT)
Physical Characteristics
| Product Color | White |
General Information
| Product Type | Audio/Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | AV10172BT06-WHT |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Lightning/Mini Phone Audio/Data Transfer Cable |
| Brand Name | Belkin |
Technical Information
| Cable Length | 1.80 m |
| Device Supported | Audio Device |
| Cable Type | Lightning/Mini-phone |
| Connector Type on First End | Lightning |
| Connector Type on Second End | Mini-phone Stereo Audio |
| Connector on First End Details | Lightning |
| Connector on Second End Details | Mini-phone Stereo Audio |
| SKU | AV10172BT06-WHT |
| Barcode # | 745883761975 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





