- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Belkin BOOST CHARGE - Lightning cable - USB-C (M) to Lightning (M) - 2 m - black - USB Power Delivery (18W) - for Apple iPad/iPhone/iPod (Lightning)
(CAA004BT2MBK)
| Product Description | Belkin BOOST CHARGE Lightning cable - Lightning / USB - 2 m |
| Cable | Lightning cable - Lightning / USB |
| Length | 2 m |
| Colour | Black |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | Lightning - male |
| Features | USB Power Delivery (18W) |
| SKU | CAA004BT2MBK |
| Barcode # | 745883788804 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





