- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART-U Toner Cartridge
CANON IMAGECLASS MF3110,CANON IMAGECLASS MF3240,CANON IMAGECLASS MF5630,CANON IMAGECLASS MF5650,CANON IMAGECLASS MF5730,CANON IMAGECLASS MF5750,CANON IMAGECLASS MF5770,CANON IMAGECLASS MF5700
2,500 pages
Black
(CARTU)
| SKU | CARTU |
| Barcode # | 4960999201733 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0650kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.013824000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





