- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART307 Cyan Toner
CANON LASER SHOT LBP5000,CANON LASER SHOT LBP5100
2,000 pages
Cyan
(CART307C)
| SKU | CART307C |
| Barcode # | 4960999270456 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.9500kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.008569000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





