- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART307 Yellow Toner
CANON LASER SHOT LBP5000,CANON LASER SHOT LBP5100
2,000 pages
Yellow
(CART307Y)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART307Y |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Name | Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
| SKU | CART307Y |
| Barcode # | 4960999270418 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.9450kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.008569000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





