- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART317 Blk Toner
CANON IMAGECLASS MF8450C,CANON IMAGECLASS MF9220,CANON IMAGECLASS MF9280CDN
6,000 pages
Black
(CART317BK)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon imageCLASS MF8450C Laser Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART317BK |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART317BK |
| Product Name | CART317BK Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1 kg |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART317BK |
| Barcode # | 4960999571485 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.5150kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.010320000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





