- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART323 Black Toner
CANON LASER SHOT LBP7750CDN
5,000 pages
Black
(CART323BK)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon LaserShot LBP 7750Cdn Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART323BK |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART323BK |
| Product Name | CART323BK Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART323BK |
| Barcode # | 4960999572079 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.5700kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.013260000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





