- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART329 Magenta Toner
CANON LASER SHOT LBP7018C
1,000 pages
Magenta
(CART329M)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon i-SENSYS LBP7018C Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART329M |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART329M |
| Product Name | CART329M Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Technical Information
| Print Colour | Magenta |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART329M |
| Barcode # | 4960999684307 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.4650kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.002916000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





