- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART322 Cyan Toner
CANON LASER SHOT LBP9100CDN
7,500 pages
Cyan
(CART322C)
Miscellaneous
| Compatibility |
Canon LASER SHOT Printers: |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART322C |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | 322C |
| Product Name | 322C Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Cyan |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART322C |
| Barcode # | 4960999572123 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 2.6000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.018700000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





