- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(FX12)
| SKU | FX12 |
| Barcode # | 4960999351643 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.1850kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.008806000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





