- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon FXW/CARTW Toner Cart
CANON IMAGECLASS D320,CANON IMAGECLASS D380,CANON FAX L380,CANON FAX L390
3,500 pages
Black
(CARTW)
PRODUCT
| Brand Name | Canon |
| Product Type | Toner Cartridge |
| Page Yield | 3,500 |
| SKU | CARTW |
| Barcode # | 4960999113500 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0700kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.009100000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





