- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Magnetic Photo Paper 4" x 6" (5 Sheets)
Features
- Magnetic Backing Glossy Photo Paper for creating magnet prints.
- High-quality photo printing on magnetic media
- Ideal for creative magnetic photo displays
- Decorate magnetic surfaces without damaging walls
- Create interactive educational games for children
- 0.33mm Thick
(MG-101)
| SKU | MG-101 |
| Barcode # | 4549292137583 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0110kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000216000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





