Don't pay: $26.00
$21.00
SAVE $5.00 (19%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
These Brother DK-11201 Address Labels can be used with Brother P-Touch QL Label Printers to print out address labels for outgoing mail. They are adhesive and permanent so you can be confident that they will remain in place whilst in transit.
(DK11201)
Technical specifications for BROTHER DK11201 29 x 90 mm Standard Address Labels
| Type | 400 standard address labels |
|---|---|
| Compatibility | Brother P-Touch |
| Colour | White |
|---|---|
| System requirements | Brother P-Touch |
| Dimensions | 115 x 115 x 55 mm (L x W x D) |
| Weight | 0.28 kg |
| Manufacturer's guarantee | 1 year |
| SKU | DK11201 |
| Barcode # | 4977766628112 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.003276000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





