- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon 4x6 Glossy Photo Paper
20 sheets
Paper Product
(PP3014X6-20)
| SKU | PP3014X6-20 |
| Barcode # | 4549292069853 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





