Don't pay: $53.00
$51.00
SAVE $2.00 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Perfect for creating temporary notices in a variety of shapes and sizes, the DK-22212 was developed to offer you creative freedom when producing specialist custom made signage, by simply cutting the tape to your required dimensions.
(DK-22212)
Key features
- 62mm wide, 15.24m long
- High quality genuine Brother roll
- Ensure clear, durable results
General
Type |
DK |
Size |
62 mm |
Text color |
Black |
Background color |
White |
Material |
Non-Laminated |
| SKU | DK-22212 |
| Barcode # | 4977766628211 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 0.2320kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.115m |
| Shipping Length | 0.115m |
| Shipping Cubic | 0.001190000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





