Don't pay: $21.00
$19.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
This Brother DK-22214 Continuous Length Paper Tape is great for creating labels in your compatible Brother Labeller. The tape is continuous and non-perforated so you can create labels of any size.
(DK-22214)
- The tape measures 12 mm x 30.48 m.
- The tape is white.
- It's compatible for use with Brother Labellers known by the model codes QL500, QL500W, QL570, QL580N, QL650TD, QL700, QL720NW, QL1050 and QL1060.
- This tape has an adhesive backing which makes it easy to apply.
- This tape may be known by their manufacturer's code, DK-22214.
Type: Brother DK Labels
Style: Continuous Paper Roll Brother
Code: DK22214
Size: 12mmx30m
Quantity: 1 Box
Colour: White
| SKU | DK-22214 |
| Barcode # | 4977766628525 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 0.2180kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000864000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





