- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PWR-BGA12V108W0WW)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | AC Adapter |
| Manufacturer Part Number | PWR-BGA12V108W0WW |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | AC Adapter |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Device Supported | Cradle |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
| 230 V AC | |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Maximum Output Current | 9 A |
| Maximum Output Power | 108 W |
| SKU | PWR-BGA12V108W0WW |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.5900kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





