Don't pay: $25.00
$19.00
SAVE $6.00 (24%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
File Folder Labels
The Brother DK-11203 is part of the consumables and accessories range, suitable for the P-Touch labelling machines, producing file folder labels. DK Die Cut Labels – Convenient, pre-cut labels in shapes/sizes that are commonly used in mailing and administrative applications.
(DK-11203)
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Brother |
| Category | Labelling Tape |
| Type | File Folder Label |
| Size | 17mm x 87mm |
| Label | 300pcs per roll |
| For use in | Brother QL-700 Labelling Machine |
| Weight (kg) | 0.23 |
| SKU | DK-11203 |
| Barcode # | 4977766628150 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000660000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





