Don't pay: $26.00
$18.00
SAVE $8.00 (31%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon 4x6 100 Sheets 260 GSM Photo Paper Plus Glossy II
(PP3014x6-100)
| SKU | PP3014x6-100 |
| Barcode # | 4549292069884 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000611000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





