Don't pay: $26.50
$20.00
SAVE $6.50 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CLI-521BK Black Ink Cartridge
- For Canon PIXMA iP3600, iP4600, MP540, MP620, MP630 and MP980
(CLI521BK)
Miscellaneous
| Compatibility |
Canon PIXMA Printers: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI521BK |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-521BK |
| Product Name | Ink Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Ink Volume | 9 mL |
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 3425 Pages |
| SKU | CLI521BK |
| Barcode # | 4960999577470 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.113m |
| Shipping Height | 0.023m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000234000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





