Don't pay: $155.00
$150.00
SAVE $5.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 277 6 HY Ink Value Pack - Compatible With EPSON EXPRESSION PHOTO XP850, EXPRESSION PHOTO XP950, EXPRESSION PHOTO XP860
(EPC13T278892)
Specifications
| Colour | multiple colours |
| Printer Compatibility | Epson Expression Photo XP-850 / XP-950 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 740 Pages |
| SKU | EPC13T278892 |
| Barcode # | 9314020612725 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.000902000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






