- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #45 Black Ink Cart 51645AA - 833 pages - Compatible With HP COLOR COPIER 170, COLOR COPIER 190, COLOR COPIER 290, DESKJET 710C, DESKJET 720C, DESKJET 820CXI, DESKJET 830C, DESKJET 850C, DESKJET 850K, DESKJET 870CXI, DESKJET 880C, DESKJET 890C, DESKJET 895CXI, DESKJET 930C, DESKJET 950C, DESKJET 960C, DESKJET 970CXI, DESKJET 990CXI, DESKJET 1000CXI, DESKJET 1120C, DESKJET 1125, DESKJET 1180C, DESKJET 1220C, DESKJET 1280, DESKJET 1600C, DESKJET 6122, DESKJET 9300, OFFICEJET G55, OFFICEJET G85, OFFICEJET G95, OFFICEJET K60, OFFICEJET K80, OFFICEJET R45, OFFICEJET R65, OFFICEJET T45, OFFICEJET T65, OFFICEJET PRO 1150C, OFFICEJET PRO 1170C, OFFICEJET PRO 1175C, PHOTOSMART 1215, PHOTOSMART 1218
(51645AA)
| Compatibility |
|
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 51645AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 45 |
| Product Name | 45 Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer) |
| Limited Warranty | 6 Month |
| SKU | 51645AA |
| Barcode # | 829160808550 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1450kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000576000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





