Don't pay: $29.08
$27.00
SAVE $2.08 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PGI1600XLY)
| SKU | PGI1600XLY |
| Barcode # | 4549292004045 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





