WHITEBOX COMPATIBLE HP CB435A 35A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT35
Don't pay: $25.40
$18.00
SAVE $7.40 (29%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CPHT35)
| SKU | CPHT35 |
| Barcode # | 6955530959509 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7400kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.004896000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




