WHITEBOX COMPATIBLE HP CF502X 202X TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: CPHT202YX
Don't pay: $53.00
$22.00
SAVE $31.00 (58%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP COLOR LASERJET PRO M254,HP COLOR LASERJET PRO MFP M280,HP COLOR LASERJET PRO MFP M281 - - Cartridge Yield: 2,500 pages - - Cartridge Type: Yellow
(CPHT202YX)
| SKU | CPHT202YX |
| Barcode # | 6954300674086 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.334m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003674000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




