WHITEBOX COMPATIBLE HP CE413A 305 TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: CPHT305M
Don't pay: $41.30
$19.00
SAVE $22.30 (54%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO 300 COLOR M351,HP LASERJET PRO 300 COLOR M375,HP LASERJET PRO 400 COLOR M451,HP LASERJET PRO 400 COLOR M475 - - Cartridge Yield: 2,600 pages - - Cartridge Type: Magenta
(CPHT305M)
| SKU | CPHT305M |
| Barcode # | 6955530968815 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.8600kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.005040000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




