WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-3164 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK3164
Don't pay: $49.60
$24.00
SAVE $25.60 (52%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P3045DN,KYOCERA P3145DN - - Cartridge Yield: 12,500 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK3164)
| SKU | WBK3164 |
| Barcode # | 6955530990625 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7300kg |
| Shipping Width | 0.153m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.272m |
| Shipping Cubic | 0.004994000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




