WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-1164 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK1164
Don't pay: $54.30
$21.00
SAVE $33.30 (61%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P2040DW,KYOCERA ECOSYS P2040DN - - Cartridge Yield: 7,200 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK1164)
| SKU | WBK1164 |
| Barcode # | 6955530990564 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5400kg |
| Shipping Width | 0.091m |
| Shipping Height | 0.123m |
| Shipping Length | 0.287m |
| Shipping Cubic | 0.003212000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




