WHITEBOX COMPATIBLE HP CB540A 125A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT540
Don't pay: $39.00
$18.00
SAVE $21.00 (54%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP COLOR LASERJET CP1215,HP COLOR LASERJET CP1515,HP COLOR LASERJET CP1518NI,HP COLOR LASERJET CM1312,HP COLOR LASERJET CP1210,CANON LASER SHOT LBP5050N,CANON IMAGECLASS MF8050CN,CANON IMAGECLASS MF8080CW - - Cartridge Yield: 2,200 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT540)
| SKU | CPHT540 |
| Barcode # | 6954300638712 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7300kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003993000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




