WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR2025 DRUM
-
SKU: WBBR2025
Don't pay: $33.30
$18.00
SAVE $15.30 (46%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL 2040,BROTHER HL 2070,BROTHER MFC 7220,BROTHER MFC 7420,BROTHER MFC 7820N,BROTHER FAX 2920,FUJI XEROX DOCUPRINT 203A,FUJI XEROX DOCUPRINT 204A - - Cartridge Yield: 12,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR2025)
| SKU | WBBR2025 |
| Barcode # | 6954300626085 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.165m |
| Shipping Length | 0.345m |
| Shipping Cubic | 0.006831000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




