WHITEBOX COMPATIBLE HP 79A CF279A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT79
Don't pay: $28.90
$18.00
SAVE $10.90 (38%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M12A,HP LASERJET PRO M12W,HP LASERJET PRO MFP M26A,HP LASERJET PRO MFP M26NW - - Cartridge Yield: 1,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT79)
| SKU | CPHT79 |
| Barcode # | 6955530982262 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7200kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.004356000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




