WHITEBOX COMPATIBLE OKI C532 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBO532B
Don't pay: $68.40
$32.00
SAVE $36.40 (53%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C532DN,OKI MC573DN,OKI MC563DN - - Cartridge Yield: 7,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBO532B)
| SKU | WBO532B |
| Barcode # | 6954300678527 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.002992000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




