WHITEBOX COMPATIBLE HP CF217A 17A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT17
Don't pay: $40.00
$18.00
SAVE $22.00 (55%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M102A,HP LASERJET PRO M102W,HP LASERJET PRO MFP M130A,HP LASERJET PRO MFP M130FN,HP LASERJET PRO MFP M130FW,HP LASERJET PRO MFP M130NW - - Cartridge Yield: 1,600 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT17)
| SKU | CPHT17 |
| Barcode # | 6954300676011 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5200kg |
| Shipping Width | 0.109m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.334m |
| Shipping Cubic | 0.004150000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




