WHITEBOX COMPATIBLE C310DN TONER CARTRIDGE MAGENTA
-
SKU: WBO310M
Don't pay: $23.50
$18.00
SAVE $5.50 (23%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI C310DN,OKI C330DN,OKI MC361,OKI MC362DN,OKI C331DN - - Cartridge Yield: 2,000 pages - - Cartridge Type: Magenta
(WBO310M)
| SKU | WBO310M |
| Barcode # | 6955530921612 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.062m |
| Shipping Height | 0.067m |
| Shipping Length | 0.317m |
| Shipping Cubic | 0.001317000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




