WHITEBOX COMPATIBLE HP CE410A 305 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT305B
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO 300 COLOR M351,HP LASERJET PRO 300 COLOR M375,HP LASERJET PRO 400 COLOR M451,HP LASERJET PRO 400 COLOR M475 - - Cartridge Yield: 2,200 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT305B)
| SKU | CPHT305B |
| Barcode # | 6955530968778 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.8600kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.005040000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




