WHITEBOX COMPATIBLE HP 201X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT201BX
Don't pay: $53.10
$18.00
SAVE $35.10 (66%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP COLOUR LASERJET PRO M252DW,HP COLOUR LASERJET PRO M252N,HP COLOUR LASERJET PRO M277DW,HP COLOUR LASERJET PRO M277N - - Cartridge Yield: 2,800 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT201BX)
| SKU | CPHT201BX |
| Barcode # | 6955530959721 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.004356000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




