WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT201938 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCT201938
Don't pay: $50.70
$23.00
SAVE $27.70 (55%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DOCUPRINT M355DF,FUJI XEROX DOCUPRINT P355D,FUJI XEROX DOCUPRINT P365DW - - Cartridge Yield: 10,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT201938)
| SKU | WBXCT201938 |
| Barcode # | 6954300622445 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




