WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR253CL DRUM CARTRIDGE
-
SKU: WBBR253
Don't pay: $128.50
$81.00
SAVE $47.50 (37%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HLL3230CDW,BROTHER HLL3270CDW,BROTHER MFCL3745CDW,BROTHER MFCL3770CDW,BROTHER MFCL3750CDW - - Cartridge Yield: 18,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR253)
| SKU | WBBR253 |
| Barcode # | 6954300684207 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 2.6000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.420m |
| Shipping Cubic | 0.029526000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




