WHITEBOX COMPATIBLE HP CF283X 83X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT83X
Don't pay: $49.60
$18.00
SAVE $31.60 (64%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO MFP M201,HP LASERJET PRO MFP M225 - - Cartridge Yield: 2,200 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT83X)
| SKU | CPHT83X |
| Barcode # | 6954300625330 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.005005000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




