WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA WBK5224 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBK5224K
Don't pay: $37.90
$18.00
SAVE $19.90 (53%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P5021CDN,KYOCERA ECOSYS P5021CDW,KYOCERA ECOSYS M5521CDN,KYOCERA ECOSYS M5521CDW - - Cartridge Yield: 1,200 pages - - Cartridge Type: Black
(WBK5224K)
| SKU | WBK5224K |
| Barcode # | 6954300672587 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2750kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.002530000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




