WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR2225 DRUM UNIT
-
SKU: WBBR2225
Don't pay: $36.60
$18.00
SAVE $18.60 (51%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL 2240D,BROTHER HL 2242D,BROTHER HL 2250DN,BROTHER HL 2270DW,BROTHER DCP7055D,BROTHER DCP 7060D,BROTHER DCP 7065DN,BROTHER MFC 7360DN,BROTHER MFC 7460DN,BROTHER MFC 7860DW,BROTHER HL 2130,BROTHER HL 2132 - - Cartridge Yield: 12,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR2225)
| SKU | WBBR2225 |
| Barcode # | 6954300623053 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.006930000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




