WHITEBOX COMPATIBLE OKI C562 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBO562B
Don't pay: $38.90
$21.00
SAVE $17.90 (46%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: OKI MC562,OKI C511DN,OKI C531DN,OKI MC562DNW - - Cartridge Yield: 7,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBO562B)
| SKU | WBO562B |
| Barcode # | 6954300662595 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5400kg |
| Shipping Width | 0.102m |
| Shipping Height | 0.123m |
| Shipping Length | 0.325m |
| Shipping Cubic | 0.004077000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




