WHITEBOX COMPATIBLE HP CE505X 05X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT05X
Don't pay: $57.20
$19.00
SAVE $38.20 (67%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET P2050,HP LASERJET P2055D,HP LASERJET P2055DN,HP LASERJET P2055X,CANON LASER SHOT LBP6300DN,CANON LASER SHOT LBP6650DN,CANON IMAGECLASS MF5870DN,CANON IMAGECLASS MF5980DW,CANON IMAGECLASS LBP6680X - - Cartridge Yield: 6,500 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT05X)
| SKU | CPHT05X |
| Barcode # | 6954300689554 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.370m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.007733000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




