WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA TK-5234 TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: WBK5234Y
Don't pay: $41.30
$19.00
SAVE $22.30 (54%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P5021CDN,KYOCERA ECOSYS P5021CDW,KYOCERA ECOSYS M5521CDN,KYOCERA ECOSYS M5521CDW - - Cartridge Yield: 2,200 pages - - Cartridge Type: Yellow
(WBK5234Y)
| SKU | WBK5234Y |
| Barcode # | 6954300672778 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.102m |
| Shipping Height | 0.112m |
| Shipping Length | 0.233m |
| Shipping Cubic | 0.002662000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




