WHITEBOX COMPATIBLE HP CF281X 81X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT81X
Don't pay: $93.20
$43.00
SAVE $50.20 (54%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET ENTERPRISE MFP M630,HP LASERJET ENTERPRISE M605,HP LASERJET ENTERPRISE M606 - - Cartridge Yield: 25,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT81X)
| SKU | CPHT81X |
| Barcode # | 6954300637463 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 2.8000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.018900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




