WHITEBOX COMPATIBLE HP CF512A 204A TONER CARTRIDGE YELLOW
-
SKU: CPHT204Y
Don't pay: $35.30
$21.00
SAVE $14.30 (41%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP COLOR LASERJET PRO M154,HP COLOR LASERJET PRO MFP M180,HP COLOR LASERJET PRO MFP M181 - - Cartridge Yield: 900 pages - - Cartridge Type: Yellow
(CPHT204Y)
| SKU | CPHT204Y |
| Barcode # | 6986500164845 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7100kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003993000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




